<<  Firma Profili  >>

YILMAZ SPOT; İkinci el eşya alım ve satım alanında hizmet vermektedir.

Kullanılmış veya ikinci el eşyaların değer bulduğu, ikinci el eşyaya ihtiyaç duyanların çok ekonomik şartlarda taleplerini karşıma imkanına sahip olduğu Yılmaz Spot, uzun yıllardır güven veren hizmet anlayışıyla fspot eşya alanında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Firmamıza; ikinci el eşyalarınızın satışını yapabilirsiniz. Eşyalarınızı zahmetsizce evinizden alıyor, kapınızda ödemenizi teslim ediyoruz.

Yine; firmamızdan alacağınız ikinci el eşyalarınızı evinize kadar ücretsiz olarak getiriyor, kullanılacak yere kadar taşımasını da yapıyoruz.

İhtiyacınız olabilecek; beyaz eşya, koltuk takımı, kanepe, halı, endüstriyel mutfak malzemeleri, lokanta malzemeleri, kafe malzemeleri, ofis mobilyaları, ofis ve büro koltukları, kütüphane, kitaplık, tv sehbası, orta sehabsı, zigon sehba, yatak odası mobilyası, yemek odası mobilyası, genç odası mobilyası, yemek masası, mutfak masası, ticari buzdolabı, sanayi makinaları, televizyon, elektrik süpürgesi, ütü, klima, terazi, ısıtıcı ve daha pek çok ürünü firmamızdan temin edebilirsiniz.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Düsturumuz; müşteri memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Bizim şirketimizin çalışma prensibi tamamıyla müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Müşterilerimizi en üst düzeyde memnun edecek  temizliği sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmet firmamızın garantisi altındadır.

 
Muhammed YILMAZ
Satış Müdürü